Mirosław Kantor

Ekspert Credit Space

Mirosław Kantor

Ekspert Credit Space

Adres

ul. Bolesława Prusa 6/28, 50-319 Wrocław

GPS

51.119041764035, 17.041889026012


Ponad 20 letnie doświadczenie w pracy z, ale przede wszystkim dla klientów.

Łącząc wiedzę zawodową oraz doświadczenie zdobyte na rynku budowlanym, nieruchomości i w branży finansowej, głównie w segmencie kredytów hipotecznych, oferuję swoim klientom kompleksową usługę: doradztwa w zakresie wyboru nieruchomości, bezstresowego przeprowadzenia przez skomplikowany proces ubiegania się o kredyt hipoteczny, oraz odbioru technicznego zakupionej nieruchomości.

Profesjonalizm, zaangażowanie i jakość to z kolei cechy, które pozwalają mi znaleźć  najlepsze rozwiązania, skrojone pod indywidualne oczekiwania i możliwości finansowe klienta.

PORADNIK

Na co zwrócić uwagę przy odbiorze mieszkania?

Ustawa deweloperska obliguje wykonawcę Twojego mieszkania do przeprowadzenia końcowego odbioru lokalu z Twoim udziałem. Na co zwrócić uwagę przy odbiorze mieszkania? Czy zatrudniać fachowca, który dodatkowo pomoże nam ocenić stan nieruchomości? Co zrobić, aby odbiór mieszkania od dewelopera był sprawnie przeprowadzony i bezpieczny dla obu stron – dla Ciebie i dla firmy deweloperskiej? Na co […]

Kredyt hipoteczny na budowę domu

Chcesz dowiedzieć się więcej o kredycie na budowę domu? Nie wiesz, czym na tle szerokiego wachlarza usług finansowych wyróżnia się kredyt hipoteczny na budowę domu? A może chcesz sprawdzić, jakie warunki należy spełnić, aby ubiegać się o takie finansowanie? Jeśli odpowiedź na którekolwiek z pytań brzmi „tak”, to zapraszamy do lektury tekstu. Dowiesz się, jak […]

Na co zwrócić uwagę przy zakupie mieszkania? – cztery konkretne porady

Metraż, otoczenie, koszty remontu, system ogrzewania, nasłonecznienie? Jeśli zastanawiasz się, na co zwrócić uwagę przy zakupie mieszkania – przenalizuj 4 porady, które zebraliśmy w tym tekście. Pomogą Ci podjąć dobrą decyzję, gdy szukasz idealnego lokum dla siebie i rodziny. Na końcu każdego akapitu bonus – gotowa lista pytań przy zakupie mieszkania. Porada 1. Na co […]

OPINIE O NASZEJ FIRMIE

OPINIE O NASZYM EKSPERCIE

5,0
Oceniono 5 na 5
5 na 5 gwiazdek (na podstawie 8 opinii)
Doskonała100%
Bardzo dobra0%
Średnia0%
Słaba0%
Okropna0%
Oceniono 5 na 5
15 marca 2022

Credit space jest naprawdę godna polecenia. Większość spraw załatwiana online lub telefonicznie. Pan Mirosław Kantor bardzo pomocny, dyspozycyjny i skuteczny. Pełna profesja, wiedza i doświadczenie. Kredyt uzyskany szybko i sprawnie. Doradztwo także po uruchomieniu.

Avatar dla Dominika Oberc
Dominika Oberc

Odpowiedź od Credit Space

dziękujemy za zaufanie – Ekspert kredytu hipotecznego – Wrocław Credit Space

Oceniono 5 na 5
11 marca 2022

Bardzo miła, profesjonalna i owocna współpraca z Panem Mirosławem Kantorem. Kredyt uzyskany niezwykle sprawnie. Wsparcie także po jego uruchomieniu. W każdej chwili mogliśmy się kontaktować telefonicznie. Polecam bez wahania!

Avatar dla Dominika
Dominika

Odpowiedź od Credit Space

Serdecznie dziękujemy – Eksperci Kredytu Hipotecznego – Wrocław

Oceniono 5 na 5
23 lutego 2022

Pan Mirosław Kantor to doskonały ekspert, bardzo pomocny w trakcie ubiegania się o kredyt, a przede wszystkim skuteczny! Z czystym sumieniem polecam skorzystanie z jego wsparcia.

Avatar dla Barbara
Barbara

Odpowiedź od Credit Space

Serdecznie dziękuję!!! – ekspert kredytu hipotecznego we Wrocławiu

NAPISZ OPINIE O NASZYM EKSPERCIE