Kredyt hipoteczny Gdańsk

Chcesz kupić mieszkanie we Wrzeszczu, Osowie lub dom w Sopocie czy Oliwie. A może wybudować się na Kowalach czy Kokoszkach Na rynku kredytów hipotecznych jest wiele ofert, które należy przeanalizować, aby wybrać tę najlepszą dla siebie. Obsługujemy klientów na terenie całego kraju – również w Gdańsku i okolicach. Zanim skontaktujemy się z Tobą oferujemy Ci bezpłatny dostęp do platformy kredytowej umożliwiającej wnikliwą analizę dostępnych na rynku ofert kredytu hipotecznego.

chmurka-img

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY Z CREDIT SPACE

BEZPŁATNE WSPARCIE EKSPERTÓW

OFERTY Z NAJLEPSZYCH BANKÓW

MINIMUM FORMALNOŚCI

WŁASNY RANKING KREDYTÓW

EKSPERCKIE KONSULTACJE ONLINE LUB OSOBIŚCIE

CREDIT SPACE

KREDYT HIPOTECZNY GDAŃSK

Oferujemy pomoc indywidualnego eksperta, który wesprze Ciebie w Twoich działaniach finansowych. Nie wychodząc z domu możesz wypełnić jeden wniosek do wszystkich banków, a także stworzyć ranking kredytów dopasowany do Twoich potrzeb – bezpiecznie i szybko.

OPINIE

Sprawdź opinie o naszych ekspertach, dowiedz się co mówią o nas nasi Klienci.

ARTYKUŁY

Dowiedz się więcej o kredytach hipotecznych. W naszych artykułach prezentujemy ciekawe informacje, porady ekspertów, pomagamy zrozumieć i wytłumaczyć jak wyglądają procesy kredytowe.

Kredyt na budowę domu Gdańsk

Chcesz dowiedzieć się więcej o kredycie na budowę domu? Nie wiesz, czym na tle szerokiego wachlarza usług finansowych wyróżnia się kredyt hipoteczny na budowę domu? A może chcesz sprawdzić, jakie warunki należy spełnić, aby ubiegać się o takie finansowanie? Sprawdź jak zacząć starać się o kredyt na budowę domu i pozytywnie sfinalizować to przedsięwzięcie.

Kredyt na zakup mieszkania Gdańsk

Nadszedł ten moment – zdecydowałeś się na zakup mieszkania na kredyt. Kolejnym krokiem będzie więc wybór i skorzystanie z kredytu mieszkaniowego, który pomoże Ci sfinansować w części lub  nawet w całości zakup takiego mieszkania. Tylko jaki to jest ten najlepszy kredyt i jak go wybrać spośród wielu ofert dostępnych w bankach? O tym dowiesz się z tego artykułu.

Kredyt na zakup domu Gdańsk

Marzysz o tym, aby znaleźć miejsce, do którego chciałbyś wracać i regenerować kondycję fizyczną i psychiczną? Jedni te plany realizują poprzez wypady do wynajmowanych apartamentów lub domów znajdujących się w atrakcyjnych lokalizacjach. Inni decydują się na zakup niewielkiego domku w ciekawych lokalizacjach o przeznaczeniu rekreacyjnym.

logo-dark-bckg-poziom

Kredyt hipoteczny Gdańsk

Stwórz swój własny ranking kredytów hipotecznych!
Wybierz najlepszy kredyt dla siebie i złóż wniosek.
Osobiście, online lub skorzystaj z bezpłatnego wsparcia eksperta.

FILMY

Nasze filmy prezentują krok, po kroku proces obsługi portalu kredytowego, porady ekspertów kredytowych i wiele innych ciekawych materiałów, z którymi warto się zapoznać.

Kredyt na budowę domu Gdańsk

Kredyt na zakup mieszkania Gdańsk

Kredyt na dom Gdańsk

NASI EKSPERCI

marek-czyzniejewski-circle-img2

Marek
Czyżniejewski

Ekspert Credit Space

michal-czubik-circle-img

Michał
Czubik

Ekspert Credit Space

karol-wolczynski-circle-img

Karol
Wołczyński

Ekspert Credit Space

michal-sabal-circle-img

Michał
Sabal

Ekspert Credit Space

monika-lesiczka-circle-img

Monika
Lesiczka

Ekspert Credit Space

Credit Space jest podmiotem nadzorowanym przez KNF (Komisja Nadzoru Finansowego) i wpisanym do rejestru pośredników kredytu hipotecznego pod numerem RPH000558