CREDIT SPACE

KALKULATOR KREDYTU HIPOTECZNEGO – Lipiec

2024

Stwórz swój własny kalkulator kredytu hipotecznego!
Wybierz najlepszy kredyt dla siebie i złóż wniosek.
Osobiście, online lub skorzystaj z bezpłatnego wsparcia eksperta.

Jeśli szukasz kredytu hipotecznego, nie kieruj się ogólnie dostępnymi rankingami i kalkulatorami.

Stwórz własny kalkulator kredytów hipotecznych!

Kalkulator kredytu hipotecznego - obliczanie raty

Klasyczny kalkulator kredytu hipotecznego jest narzędziem służącym do obliczania wysokości raty kredytu hipotecznego. Aby dokonać takiego obliczenia należy wprowadzić podstawowe parametry kredytu takie jak: kwota kredytu, wartość nieruchomości i okres kredytowania. W efekcie dokonania obliczeń w kalkulatorze kredytu hipotecznego otrzymujemy zestawienie ofert kredytów zawierające podstawowe, nieprecyzyjne parametry.

Dla osoby, która dopiero zastanawia się nad tym, czy stać ją na zaciągnięcie kredytu hipotecznego taki statyczny kalkulator może okazać się wystarczający, gdyż taka osoba może dowiedzieć się z niego w jakim przedziale kwotowym powinna spodziewać się wysokości miesięcznej raty. W sytuacji, kiedy klient podjął już decyzję jaki rodzaj nieruchomości chce nabyć, jakim wkładem własnym dysponuje oraz które dochody może wykazać starając się o kredyt hipoteczny powinien skorzystać z rzetelnego i precyzyjnego kalkulatora kredytu hipotecznego jaki jest dostępny w portalu www.creditspace.pl.

Rzetelny kalkulator kredytu hipotecznego - czym jest?

Kalkulator kredytu hipotecznego dostępny w portalu www.creditspace.pl jest czymś więcej niż standardowe, statyczne narzędzie do obliczenia raty kredytu hipotecznego. W kalkulatorze kredytu hipotecznego www.creditspace.pl wygenerujesz aktualne porównanie ofert i stworzysz swój indywidualny ranking kredytów odpowiadający Twoim potrzebom i możliwościom. Rzetelny ranking kredytów hipotecznych wygenerowany w kalkulatorze kredytu hipotecznego ma za zadanie dostarczyć informacje o dostępnych ofertach dla konkretnej osoby w konkretnym czasie.

Większość statycznych kalkulatorów dostępnych w Internecie prezentuje porównanie ofert dla jednego, z góry ustalonego przypadku z możliwością personalizacji tylko podstawowych parametrów jak np. wysokość kredytu i okres kredytowania, dlatego z dużym prawdopodobieństwem najlepsza oferta wygenerowana w takim kalkulatorze nie będzie najkorzystniejsza dla Ciebie lub w Twojej sytuacji okaże się niedostępna.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ
Z USŁUG EKSPERTA KREDYTOWEGO

Nie trać czasu na analizowanie ofert nie dostosowanych do Twoich potrzeb i możliwości. Stwórz indywidualny interaktywny ranking w portalu www.creditspace.pl. Z pomocą Twojego indywidualnego Eksperta dowiesz się jak wykorzystać wszystkie możliwości oraz funkcje kalkulatora kredytu hipotecznego znajdującego się na naszej stronie.

 • BEZPŁATNE
  WSPARCIE
  EKSPERTÓW

 • OFERTY Z
  NAJLEPSZYCH
  BANKÓW

 • MINIMUM
  FORMALNOŚCI

 • WŁASNY
  RANKING
  KREDYTÓW

 • EKSPERCKIE
  KONSULTACJE
  ONLINE LUB OSOBIŚCIE

Kalkulator hipoteczny
kalkulator kredytów hipotecznych Lipiec 2024

Jak korzystać z kalkulatora kredytu hipotecznego?

Wprowadzając dodatkowe informacje do kalkulatora kredytu hipotecznego Credit Space dotyczące wieku najstarszego kredytobiorcy, celu kredytowania lub nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie kredytu, jak również źródła dochodu oraz wysokości posiadanego wkładu własnego wygenerujesz porównanie ofert, które uwzględnia te parametry.

Dzięki temu nie będziesz rozpatrywał ofert banków, które w Twoim indywidualnym przypadku nie będą dla Ciebie dostępne. Korzystając z kalkulatora kredytu hipotecznego należy upewnić się czy oferty w nim porównywane są aktualne tzn. czy właściciel narzędzia na bieżąco aktualizuje wszystkie prezentowane w nim oferty. W portalu www.creditspace.pl wszystkie oferty aktualizowane są na bieżąco. Kalkulator kredytu hipotecznego umożliwia sortowanie ofert według wysokości raty, kosztu uruchomienia lub całkowitego kosztu kredytu.

Możesz przeanalizować oferty ze skredytowanym lub nie kosztem uruchomienia kredytu. Wyświetlisz zawsze aktualne plany spłaty kredytu hipotecznego oraz harmonogramy, dzięki czemu będziesz mógł sprawdzić i analizować jak będą zmieniały się koszty kredytu w czasie jego spłaty.

Jak działa kalkulator rat kredytu hipotecznego?

Kalkulator rat kredytu hipotecznego powinien wykluczać parametry kredytu z porównania ofert, jeśli dany bank ich nie akceptuje. Poszczególne banki określają maksymalny wiek kredytobiorcy akceptowany w momencie spłaty ostatniej raty kredytu lub nie zabezpieczają się na nieruchomości takiej jak np. siedlisko lub działka letniskowa. Źródło dochodu może być kolejnym powodem wykluczenia oferty, ponieważ nie wszystkie banki akceptują dochód z najmu, czy uzyskiwany za granicą, jak również dodatkowy dochód jakim jest 500+.

Dla klienta może to oznaczać, że w przypadku nie uwzględniania wymienionego wyżej dochodu nie będzie miał wystarczającej zdolności kredytowej, aby otrzymać zgodę na udzielenie kredytu hipotecznego. W momencie, kiedy część banków wyklucza możliwość uzyskania kredytu hipotecznego ze zmiennym oprocentowaniem, warto uwzględnić ten fakt podczas poszukiwania oferty spełniającej określone parametry. Jak widać wiele zmiennych decyduje o tym, które oferty zostaną zaprezentowane w kalkulatorze rat kredytu hipotecznego.

Obliczenie raty kredytu hipotecznego
– w jakim banku wziąć kredyt?

Kalkulator – kredyt na mieszkanie

Porównując oferty kredytów na zakup mieszkania oprócz najważniejszych parametrów kredytu mieszkaniowego jakimi są: rata kredytu, koszt całkowity kredytu i prowizja pobierana za udzielenie kredytu warto zwrócić również uwagę na dodatkowe warunki kredytu hipotecznego jakimi są np. zasady utrzymania oferty promocyjnej kredytu mieszkaniowego np. koszt i okres wymaganego ubezpieczenia kredytu czy nieruchomości, posiadanie dodatkowych produktów takich jak konto, karta kredytowa, czy konieczność przekazywania wynagrodzenia w określonej wysokości na konto w danym banku.

Dodatkowe produkty obniżają marżę lub oprocentowanie (w przypadku kredytów ze stałą stopą) kredytu hipotecznego lub prowizję za udzielenie kredytu. Niektóre banki mają preferencyjne warunki dla swoich aktywnych klientów. W naszym interaktywnym kalkulatorze www.creditspace.pl możesz sprawdzić i przeanalizować, jak zmieniają się warunki kredytu samodzielnie włączając lub wyłączając dodatkowe produkty, decydując o tym jaka oferta najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Kalkulator – kredyt na dom

Decydując się na zaciągnięcie kredytu na dom najistotniejszą kwestią będzie podjęcie decyzji czy celem kredytowania będzie zakup domu z rynku pierwotnego lub wtórnego, czy też kredyt będzie przeznaczony na budowę domu. Nie każdy bank udziela kredytów na budowę domu, co w istotny sposób ograniczy wybór ofert.

Kolejną istotną kwestią zarówno w przypadku kredytu na mieszkanie jak i kredytu na dom jest wysokość wkładu własnego jaką posiada klient. Zgodnie z Rekomendacją część banków wymaga minimalnego wkładu własnego na poziomie 20%, co wyklucza z porównania oferty tych banków, jeśli dysponujesz niższym wkładem własnym.

creditspace.pl

POLECANE DLA CIEBIE

CREDIT SPACE

Wygodny konfigurator kredytowy oraz kompleksowe wsparcie naszych ekspertów online pozwolą Ci zdobyć kredyt bez zbędnych niedogodności i dodatkowych kosztów. Oszczędź czas i wybierz swój kredyt z Credit Space.

CREDIT SPACE

Wybierz najlepszą opcję finansowania kredytu na budowę domu dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. Skorzystaj z pomocy naszych ekspertów online i przejdź przez proces kredytu bez zbędnych wątpliwości. Skonfiguruj swój kredyt w kilku krokach.

CREDIT SPACE

Dzięki Credit Space możesz załatwić wszystkie formalności w jednym miejscu, nie tracąc czasu na jeżdżenie po biurach i oddziałach banków. Skorzystaj z pomocy naszych ekspertów, którzy podzielą się z Tobą swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.