Agnieszka Sobek

Ekspert Credit Space

Agnieszka Sobek

Ekspert Credit Space

Adres

Gdańsk

GPS

54.348545, 18.6532295


Z branżą finansową związana jestem od 2000 roku. Doświadczenie i kompetencje zdobywałam pracując na stanowiskach doradcy oraz dyrektora oddziału bankowego. Od kilku lat wspieram rozwój cyfrowej platformy Credit Space. Dbam o zapewnienie Klientom wygodnych oraz innowacyjnych rozwiązań technologicznych jakie oferuje portal, aby sprawnie i skutecznie przeprowadzać Klientów przez skomplikowany proces kredytu hipotecznego.

Jako ekspert każdego klienta obsługuję z indywidualnym podejściem do Jego potrzeb, aby zaproponować jak najlepsze rozwiązanie finansowe.

PORADNIK

WIDEO

OPINIE O NASZEJ FIRMIE

OPINIE O NASZYM EKSPERCIE

5,0
Rated 5,0 out of 5
5,0 na 5 gwiazdek (na podstawie 5 opinii)
Doskonała100%
Bardzo dobra0%
Średnia0%
Słaba0%
Okropna0%
Rated 5,0 out of 5
22 marca 2024

Bardzo polecam usługi Credit Space i serdecznie dziękuję Pani Agnieszcze Sobek za jej zaangażowanie i profesjonalizm. Pani Agnieszka pozostawała że mną w stałym kontakcie . Kontaktowa się nawet w godzinach wieczornych. W sposób wyczerpujący udzielała odpowiedzi na każde pytanie. W trakcie kontaktu mogłam liczyć na jej porady i pomoc. Rzetelnie i zrozumiałe przedstawiała każdą informację.

Avatar dla Ewa
Ewa

Odpowiedź od Credit Space

Dziękujemy!!! – eksperci kredytu hipotecznego w Gdańsku i okolicach

Rated 5,0 out of 5
7 marca 2024

Bardzo dziękuję za pomoc przy wyborze najkorzystniejszego kredytu i informowanie na bieżąco o nowych ofertach

Avatar dla Paweł
Paweł

Odpowiedź od Credit Space

Serdecznie dziękujemy!!! – ekspert kredytu hipotecznego w Gdańsku i okolicach

Rated 5,0 out of 5
11 kwietnia 2022

Gorąco polecam usługi Credit Space i serdecznie dziękuję Pani Agnieszce za profesjonalne wsparcie podczas analizy kredytów hipotecznych jak również sam proces złożenia wniosku. Bardzo miła i fachowa obsługa!

Avatar dla Marlena
Marlena

Odpowiedź od Credit Space

Serdecznie dziękuję – Ekspert kredytu hipotecznego z Gdańska i okolic

Rated 5,0 out of 5
11 lutego 2022

Pierwszy raz kupowałam nieruchomość, jak również starałam się o kredyt hipoteczny. Pani Agnieszka Sobek dokładnie i zrozumiale wyjaśniła mi proces uzyskiwania kredytu. Wszystko odbywało się podczas pandemii, więc niejako proces kredytowania był utrudniony. Pani Agnieszka pomógła mi w wypełnianiu dokumentów, jak również utrzymywała kontakt z deweloperem. Wszystko odbywało się „zdalnie” na odległość poprzez dostępne drogi komunikacyjne (telefon, pocztę i e-mail), także nawet udało mi się sfinalizować kredyt bez osobistego spotkania z doradcą, praktycznie jedyną rzeczą którą musiałam zrobić osobiście to stawić się w banku na podpisanie umowy (które to spotkanie umówiła mi Pani Agnieszka. Ponadto trzymała „rękę na pulsie”, gdy wniosek był procedowany w banku i na bieżąco informowała mnie o postępach. Polecam wszystkim pomoc Pani Agnieszki i podczas starania się o kolejny kredyt, z pewnością zwrócę się do niej o pomoc.

Avatar dla Katarzyna
Katarzyna

Odpowiedź od Credit Space

Serdecznie dziękujemy – Credit Space Gdańsk

kredyt hipoteczny

Rated 5,0 out of 5
10 grudnia 2021

polecam wszystkim usługi Pani Agnieszki. Cała transakcja zakupu mieszkania odbyła się bez problemów a jej finansowanie dostałem zgodnie z planem ułożonym przez Panią Agnieszkę. Polecam też portal www.creditspace.pl, za pomocą którego udało mi się wszystko przeanalizować i dostarczyć niezbędne do złożenia wniosku dokumenty.

Avatar dla Marcin
Marcin

Odpowiedź od Credit Space

Serdecznie dziękujemy – Kredyty hipoteczne Gdańsk – Zespół Credit Space

NAPISZ OPINIE O NASZYM EKSPERCIE