WTYCZKA
dla Twojego serwisu internetowego

WTYCZKA serwisu Credit Space umożliwia w łatwy i szybki sposób instalację intuicyjnej i prostej w obsłudze funkcjonalności dostarczającej wiarygodnych i aktualnych danych o możliwości i koszcie kredytowania zakupu lub budowy nieruchomości oraz daje bezpośredni i wygodny dostęp do narzędzia umożliwiającego Twoim użytkownikom dokonanie szczegółowej analizy dostępnych dla niego ofert banków.

Uwaga!

Jeżeli chcesz stworzyć własną wtyczkę i interesuje Cię jedynie korzystanie z wiarygodnych danych o warunkach kredytowania zakupu nieruchomości, użyj w tym celu API portalu Credit Space. Przejdź do dokumentacji…

Strona DEMO

Na stronie testowej www.estate.hiposzukacz.pl można zapoznać się na żywo z działaniem oraz szerokimi możliwościami wpięcia wtyczki do własnej strony oferującej kupno nieruchomości.

Dostęp do WTYCZKI

WTYCZKA serwisu Credit Space dedykowana jest przede wszystkim do serwisów internetowych prezentujących oferty budowy domów i sprzedaży nieruchomości (m.in. biur nieruchomości, deweloperów, portali z ogłoszeniami ofert sprzedaży nieruchomości). W celu uzyskania bezpłatnego dostępu do WTYCZKI prosimy o nawiązanie kontaktu z nami.

Instalacja WTYCZKI

Instalację przeprowadza się poprzez wstawienie poniższego kodu do kodu własnej strony oraz zdefiniowanie kilku podstawowych parametrów.

Opis parametrów [username], [password], [collateral] oraz [collateralObject] znajduje się w dziale Format zapytań do API dokumentacji API. Istnieje również możliwość zdefiniowania dodatkowych parametrów opisanych w dokumentacji API jako parametry nieobowiązkowe poprzez dodanie ich do parametrów w atrybucie src w elemencie iframe.

[ID] jest znacznikiem umożliwiającym jednoznaczne oznakowanie każdej WTYCZKI. Wartość tego parametru jest dowolna (np. nieruchomosc1 lub gornyplugin), ważne jest jedynie aby w przypadku zainstalowania na jednej stronie kilku wtyczek przy każdej wtyczce parametr ten był unikalny.

Przy pomocy parametrów [WIDTH] i [HEIGHT] steruje się rozmiarami wtyczki (więcej informacji znajduje się poniżej w dziale Indywidualny wygląd WTYCZKI).

Indywidualny wygląd WTYCZKI

Istnieje kilka możliwości dopasowania wyglądu wtyczki do potrzeb strony, na której owa jest zainstalowana.

Rozmiar

Rozmiarem WTYCZKI steruje się poprzez parametry [WIDTH] i [HEIGHT]. WTYCZKA jest w pełni reponsywna dla szerokości od 200 px do 1100 px.

Kolorystyka

Istnieje możliwość dopasowania kolorystyki WTYCZKI do potrzeb strony, na której będzie ona wyświetlana. W celu dokonania zmian prosimy o nawiązanie kontaktu z nami.

Przykłady

Przykład 1:
zakup mieszkania


Kod przykładu 1:
Przykład 2:
zakup domu


Kod przykładu 2:
Przykład 3:
zakup domu w budowie


Kod przykładu 3:
Przykład 4:
zakup działki budowlanej; okres kredytowania 25 lat; wkład własny 30%


Kod przykładu 4:
Przykład 5:
zakup domu letniskowego całorocznego; okres kredytowania 15 lat; wkład własny 50%


Kod przykładu 5:
Przykład 5 responsywny:
zakup siedliska


Kod przykładu 5: