Dawid Zarzecki

Ekspert Credit Space

Dawid Zarzecki

Ekspert Credit Space

Adres

Bolesława Prusa 6/28, 50-319 Wrocław

GPS

51.119084835764, 17.041829423512


Absolwent Studiów Interdyscyplinarnych Uniwersytetu Wrocławskiego i Ekonomicznego we Wrocławiu kierunku Konsulting Prawny i Gospodarczy. Dokładnie wie co chce robić, bo w branży finansowej działa od początku swojej kariery. Specjalizuje się w przeprowadzaniu zakupu z rynku wtórnego i pierwotnego, kiedy klient wspomaga się kredytem hipotecznym. Nie lubi jak kredytobiorca płaci prowizję, a jego konikiem jest restrukturyzacja zobowiązań i niższa rata klienta. W wolnym czasie gra w tenisa i pływa sportowo.

PORADNIK

OPINIE O NASZEJ FIRMIE

OPINIE O NASZYM EKSPERCIE

5,0
Rated 5,0 out of 5
5,0 na 5 gwiazdek (na podstawie 2 opinii)
Doskonała100%
Bardzo dobra0%
Średnia0%
Słaba0%
Okropna0%
Rated 5,0 out of 5
5 lutego 2024

Do Pana Dawida trafiłam przypadkowo i niezmiernie się cieszę, że tak się stało. Pan Dawid ma ogromną wiedzę i pasję do tego co robi. Już od pierwszego spotkania widać było, że najbardziej zależy mu na komforcie i zadowoleniu jego klientów. Dokładnie tłumaczy wszystkie wątpliwości, nie pogania z podjęciem decyzji, pozostaje w stałym kontakcie telefonicznym / mailowym. Wszystkie formalności przebiegły szybciej niż się tego mogliśmy spodziewać. Pan Dawid błyskawicznie wywiązywał się ze swojej strony obowiązków i pilnował, abyśmy my również dostarczyli mu niezbędne dokumenty na czas. Po niecałym miesiącu od złożenia wniosku otrzymaliśmy pozytywną decyzję z banku. Jeśli chcesz, aby Twoje wnioski kredytowe trafiły w odpowiedzialne ręce z całego serca polecam Pana Dawida 🙂

Avatar dla Paulina
Paulina

Odpowiedź od Credit Space

Serdecznie dziękujemy – kredyty hipoteczne we Wrocławiu

Rated 5,0 out of 5
31 stycznia 2024

Pan Dawid to świetny doradca. Od początku do końca współpracy pełen profesjonalizm i wsparcie na każdym etapie starania się o kredyt. Pan Dawid pozostaje z klientem cały czas w kontakcie co daje duże poczucie bezpieczeństwa.Szczerze polecamy wszystkim znajomym.

Avatar dla Magda
Magda

Odpowiedź od Credit Space

Dziękujemy – Credit Space – ekspert kredytu hipotecznego we Wrocławiu

NAPISZ OPINIE O NASZYM EKSPERCIE