Krzysztof Homziuk

Ekspert Credit Space

Krzysztof Homziuk

Ekspert Credit Space

Adres

Felińskiego 51, 31-236 Kraków

GPS

50.102094563445, 19.967827363118


W branży kredytów hipotecznych działam od 2013 roku. Zaczynałem od współtworzenia najbardziej innowacyjnego portalu dedykowanego ekspertom kredytowym – Systemu QLS. Współtworzyłem Credit Space, innowacyjnego pośrednika kredytów hipotecznych, gdzie wdrożyliśmy i konsekwentnie rozwijamy, dzięki nowoczesnym technologiom, wizję przejrzystości i transparentności w trudnym procesie jakim jest uzyskanie kredytu hipotecznego.

W pracy z moimi Klientami stawiam nacisk na zrozumienie ich potrzeb i możliwości, do czego, jako pasjonat nowych technologii, wykorzystuję z powodzeniem portal creditspace.pl. Dzięki temu jestem w stanie szybko i sprawnie zaproponować Ci najlepsze rozwiązania finansowe dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości.

PORADNIK

OPINIE O NASZEJ FIRMIE

OPINIE O NASZYM EKSPERCIE

5,0
Oceniono 5 na 5
5 na 5 gwiazdek (na podstawie 1 opinii)
Doskonała100%
Bardzo dobra0%
Średnia0%
Słaba0%
Okropna0%
Oceniono 5 na 5
8 lipca 2023

Polecam Pana Krzysztofa! Moje życie potoczyło się inaczej niż zakladalam, pojawiły się kłopoty z kredytem hipotecznym. Pan Krzysztof pomógł mi znaleźć rozsądne i dobre rozwiązanie, dzięki któremu teraz jestem spokojniejsza o swoją przyszłość, nadal mieszkając w swoim mieszkaniu.

Avatar dla Ewa
Ewa

Odpowiedź od Credit Space

Serdecznie dziękujemy – Zespół Credit Space Kraków!!!

NAPISZ OPINIE O NASZYM EKSPERCIE