Dominika Surma

Ekspert Credit Space

Dominika Surma

Ekspert Credit Space

Adres

ul.Bolesława Prusa 6/28, 50-319 Wrocław

GPS

51.11904325564, 17.041889479146


Ponad 7 letnie doświadczenie w branży finansowej zdobytej w wielu instytucjach finansowych i ubezpieczeniowych utwierdziło mnie w przekonaniu, że jest to droga, którą chcę iść. Kredyt hipoteczny to nie tylko rata i oprocentowanie, ale przede wszystkim spełnienie marzeń, usamodzielnienie się, spokój, bezpieczeństwo, ciepło rodzinne i komfort. Profesjonalizm, kompleksowa obsługa, sprawny proces, cierpliwe odpowiadanie na wszelkie wątpliwości i pytania, pomoc, zaangażowanie- takie słowa najczęściej można usłyszeć od moich klientów.

PORADNIK

OPINIE O NASZEJ FIRMIE

OPINIE O NASZYM EKSPERCIE

5,0
Rated 5,0 out of 5
5,0 na 5 gwiazdek (na podstawie 2 opinii)
Doskonała100%
Bardzo dobra0%
Średnia0%
Słaba0%
Okropna0%
Rated 5,0 out of 5
15 czerwca 2023

Serdecznie polecam! Pani Dominika w najszybszym możliwym terminie udzielała nam rzetelnych odpowiedzi, wykazując się przy tym cierpliwością i profesjonalizmem. Realnie oceniła nasze szanse na otrzymanie kredytu, a wszystkie jej zapewnienia i prognozy okazały się w 100% słuszne. Polecamy panią Dominikę również z uwagi na bardzo dobry kontakt i dobrą atmosferę współpracy.

Avatar dla Łukasz Turek
Łukasz Turek

Odpowiedź od Credit Space

dziękujemy za rzetelną opinię dla naszego eksperta! – Zespół Kredytów Hipotecznych z Wrocławia.

Rated 5,0 out of 5
18 maja 2023

Gorąco polecam! Na każdym etapie pani Dominika Surma udzielała nam rzetelnych odpowiedzi, wykazując się przy tym cierpliwością i profesjonalizmem. Realnie oceniła nasze szanse na otrzymanie kredytu, a wszystkie jej zapewnienia i prognozy okazały się w 100% słuszne. Polecamy panią Dominikę również z uwagi na bardzo dobry kontakt i dobrą atmosferę współpracy.

Avatar dla Łukasz
Łukasz

Odpowiedź od Credit Space

Bardzo dziękujemy za tak wspaniałą opinię. Dokonujemy wszelkich starań aby tak zadowolonych klientów było jak najwięcej. Zespół Credit Space – kredyty hipoteczne

NAPISZ OPINIE O NASZYM EKSPERCIE