Marek Czyżniejewski

Ekspert Credit Space

Marek Czyżniejewski

Ekspert Credit Space

Adres

ul. Warszawska 32/8, 66-400 Gorzów Wielkopolski

GPS

52.733585005, 15.248490549302


Dobry ekspert, powinien być profesjonalistą, który posiada umiejętność słuchania, skutecznej analizy i doboru odpowiedniego rozwiązania dla każdego z klientów.

Jeśli poszukujesz wsparcia, osoby, która przeprowadzi Cię przez proces wnioskowania o kredyt hipoteczny – dobrze trafiłeś.

Kilkanaście lat doświadczenia i bycie niezależnym ekspertem gwarantuje szczegółową analizę transakcji, merytoryczne wsparcie w zakresie analizy najlepszych ofert kredytowych oraz dobór odpowiedniego rozwiązania finansowego.

PORADNIK

OPINIE O NASZEJ FIRMIE

OPINIE O NASZYM EKSPERCIE

5,0
Rated 5,0 out of 5
5,0 na 5 gwiazdek (na podstawie 7 opinii)
Doskonała100%
Bardzo dobra0%
Średnia0%
Słaba0%
Okropna0%
Rated 5,0 out of 5
4 września 2023

Bardzo polecam eksperta Pana Marka! Profesjonalna pomoc, kontakt z ekspertem w każdej chwili. Pan Marek rozwiewa każde wątpliwości i doradza jak najlepiej tylko potrafi.

Serdecznie polacam!

Avatar dla Natalia
Natalia

Odpowiedź od Credit Space

Serdecznie dziękujemy! – Eksperci Kredytu Hipotecznego Gorzowie Wielkopolskim i okolicach

Rated 5,0 out of 5
3 lipca 2023

Pan Marek udzielił mi niezwykle profesjonalnego wsparcia i pomocy w procesie pozyskiwania kredytu hipotecznego. Jestem niezmiernie zadowolony z naszej współpracy, która nie tylko przyniosła mi korzyści, ale także dała mi spokój i pewność w przedsięzwięciu, które podjąłem.

Terminowość i skrupulatność Pana Marka w dopilnowaniu wszystkich szczegółów sprawiły, że cały proces przebiegł sprawnie i bez żadnych komplikacji. Dzięki jego szerokiej wiedzy i doświadczeniu uzyskałem najkorzystniejsze warunki kredytowe na rynku. Jego determinacja w negocjacjach oraz staranność w analizie ofert finansowych były niezastąpione i przyczyniły się do osiągnięcia optymalnych rezultatów.

Dodatkowo, doceniam elastyczność Pana Marka i gotowość do udzielenia odpowiedzi na wszystkie moje pytania i wątpliwości związane z procesem kredytowym. Gorąco polecam!

Avatar dla Damian Jajko
Damian Jajko

Odpowiedź od Credit Space

Bardzo dziękujemy za tak wyczerpującą opinię. Na pewno będzie Marka motywowała do tego aby jakość obsługi każdego klienta była na najwyższym poziomie – Zespół Kredytów Hipotecznych Credit Space

Rated 5,0 out of 5
5 lipca 2022

Fajny kontakt, duże kompetencje, serdecznie polecam współpracę z Panem Markiem.

W skrócie, ze strony Pana Marka: duża dostępność, zaangażowanie, spokój, cierpliwość, wiedza. Na prawdę polecam wparcie Pana Marka.

Avatar dla Katarzyna
Katarzyna

Odpowiedź od Credit Space

Serdecznie dziękujemy!!! – Specjaliści od kredytów hipotecznych

Rated 5,0 out of 5
13 stycznia 2022

Polecam tego eksperta kredytowego. Zawsze wszystko zrobione na czas i bardzo profesjonalnie! W żadnym banku nie miałem takiej przyjaznej obsługi, o nic nie musiałem się martwić, ponieważ Pan Marek pamiętał o wszystkim za mnie! (Translated by Google) I recommend this credit expert. Always everything done on time and very professionally! I never had such a friendly service in any bank, I didn’t have to worry about anything, because Mr. Marek remembered everything for me!

Avatar dla Mariusz Leszczyński
Mariusz Leszczyński

Odpowiedź od Credit Space

Serdecznie dziękujemy!!! – Zespół tworzący ranking kredytów hipotecznych Credit Space

Rated 5,0 out of 5
13 stycznia 2022

Pomoc w wyborze odpowiedniego kredytu dla mnie. Otrzymałam porównanie plusów i minusów w ofertach kilku banków. Po wyborze banku duża pomoc i dbałość o szybkie rozpatrzenie wniosku. Polecam Pana Marka. (Translated by Google) Help in choosing the right loan for me. I received a comparison of pros and cons in the offers of several banks. After choosing a bank, a lot of help and attention to quick processing of the application. I recommend Mr. Marek.

Avatar dla Barbara Pawłowska
Barbara Pawłowska

Odpowiedź od Credit Space

Serdecznie dziękujemy!!! – Zespół kredytów hipotecznych Credit Space

NAPISZ OPINIE O NASZYM EKSPERCIE