Marek Czyżniejewski

Ekspert Credit Space

Marek Czyżniejewski

Ekspert Credit Space

Adres

ul. Warszawska 32/8, 66-400 Gorzów Wielkopolski

GPS

52.733602891203, 15.248411653264


Dobry ekspert, powinien być profesjonalistą, który posiada umiejętność słuchania, skutecznej analizy i doboru odpowiedniego rozwiązania dla każdego z klientów.

Jeśli poszukujesz wsparcia, osoby, która przeprowadzi Cię przez proces wnioskowania o kredyt hipoteczny – dobrze trafiłeś.

Kilkanaście lat doświadczenia i bycie niezależnym ekspertem gwarantuje szczegółową analizę transakcji, merytoryczne wsparcie w zakresie analizy najlepszych ofert kredytowych oraz dobór odpowiedniego rozwiązania finansowego.

PORADNIK

Wakacje kredytowe

Od 29 lipca 2022 roku. w wyniku wejścia w życie ustawy o finansowaniu społecznościowym, zostanie umożliwione skorzystanie z wakacji kredytowych. Co to są wakacje kredytowe i kto może z nich skorzystać? Najistotniejsze informacje znajdziecie poniżej. Z wakacji może skorzystać każdy kredytobiorca, który podpisał umowę kredytową do 30 czerwca 2022 roku. Co ważne kredyt nie może […]

Zakup mieszkania – rynek pierwotny czy wtórny?

W życiu większości z nas przychodzi moment, w którym podejmujemy decyzję o zakupie własnego mieszkania. W ostatnim czasie można było zaobserwować dużą dynamikę na rynku nieruchomości. Nie trzeba być znawcą rynku by zauważyć jak rozrastają się osiedla oraz wzmożoną aktywność biur nieruchomości. Niestety boom w branży budowlanej niesie ze sobą wzrost cen, i to nie […]

Kredyt hipoteczny – cel i przeznaczenie

Kredyt hipoteczny, potocznie nazywany mieszkaniowym, jest to rozwiązanie pozwalające zaspokoić potrzeby mieszkaniowe, zrealizować marzenia o zakupie własnego mieszkania, działki budowlanej  lub budowie domu. Można go przeznaczyć na inne cele związane z nieruchomością, którą już posiadamy np. remont, wykończenie wnętrza, spłata innych zobowiązań. Pochodnym rozwiązaniem jest pożyczka hipoteczna, z której środki można przeznaczyć na dowolny cel. […]

OPINIE O NASZEJ FIRMIE

OPINIE O NASZYM EKSPERCIE

5,0
Oceniono 5 na 5
5 na 5 gwiazdek (na podstawie 5 opinii)
Doskonała100%
Bardzo dobra0%
Średnia0%
Słaba0%
Okropna0%
Oceniono 5 na 5
5 lipca 2022

Fajny kontakt, duże kompetencje, serdecznie polecam współpracę z Panem Markiem.

W skrócie, ze strony Pana Marka: duża dostępność, zaangażowanie, spokój, cierpliwość, wiedza. Na prawdę polecam wparcie Pana Marka.

Avatar dla Katarzyna
Katarzyna

Odpowiedź od Credit Space

Serdecznie dziękujemy!!! – Specjaliści od kredytów hipotecznych

Oceniono 5 na 5
13 stycznia 2022

Polecam tego eksperta kredytowego. Zawsze wszystko zrobione na czas i bardzo profesjonalnie! W żadnym banku nie miałem takiej przyjaznej obsługi, o nic nie musiałem się martwić, ponieważ Pan Marek pamiętał o wszystkim za mnie! (Translated by Google) I recommend this credit expert. Always everything done on time and very professionally! I never had such a friendly service in any bank, I didn’t have to worry about anything, because Mr. Marek remembered everything for me!

Avatar dla Mariusz Leszczyński
Mariusz Leszczyński

Odpowiedź od Credit Space

Serdecznie dziękujemy!!! – Zespół tworzący ranking kredytów hipotecznych Credit Space

Oceniono 5 na 5
13 stycznia 2022

Pomoc w wyborze odpowiedniego kredytu dla mnie. Otrzymałam porównanie plusów i minusów w ofertach kilku banków. Po wyborze banku duża pomoc i dbałość o szybkie rozpatrzenie wniosku. Polecam Pana Marka. (Translated by Google) Help in choosing the right loan for me. I received a comparison of pros and cons in the offers of several banks. After choosing a bank, a lot of help and attention to quick processing of the application. I recommend Mr. Marek.

Avatar dla Barbara Pawłowska
Barbara Pawłowska

Odpowiedź od Credit Space

Serdecznie dziękujemy!!! – Zespół kredytów hipotecznych Credit Space

Oceniono 5 na 5
13 stycznia 2022

Z Panem Markiem pierwszy kontakt miałam gdy ubiegałam się o kredyt hipoteczny. Cała sprawą zajęła jedynie miesiąc. Pan Marek okazał się pełnym profesjonalistą. Wszystkie etapy procedury kredytowej wytłumaczone prostym i zrozumiałym językiem. Wszystkie formalności Pan Marek załatwiał w iście ekspresowym tempie. Jeżeli miałabym skorzystać jeszcze raz to tylko u Pana Marka. Bardzo polecam. (Translated by Google) My first contact with Mr. Marek was when I applied for a mortgage. The whole thing took only a month. Mr. Marek turned out to be a full professional. All stages of the credit procedure are explained in simple and understandable language. Mr. Marek handled all formalities in a really express pace. If I had to use it again, it would only be at Mr. Marek’s. I highly recommend.

Avatar dla Iwona Małkowska
Iwona Małkowska

Odpowiedź od Credit Space

Serdecznie dziękujemy!!! – kredyty hipoteczne Gorzów Wielkopolski – Zespół Credit Space

Oceniono 5 na 5
13 stycznia 2022

Przy pomocy Pana Marka proces uzyskania kredytu przebiegł bardzo sprawnie. Otrzymaliśmy dużą pomoc w wyborze odpowiedniej oferty. We współpracy z Panem Markiem szczególnie wartościowe jest jego zaangażowanie w realizowaniu procesu kredytowego. Serdecznie polecamy. Ekspert w 100%. ? (Translated by Google) With the help of Mr. Marek, the process of obtaining a loan ran very smoothly. We received a lot of help in choosing the right offer. In cooperation with Mr. Marek, his involvement in the credit process is particularly valuable. We highly recommend it. 100% expert. ?

Avatar dla Mateusz Langowski
Mateusz Langowski

Odpowiedź od Credit Space

Serdecznie dziękujemy!!! – ranking kredytów hipotecznych Gorzów Wielkopolski – Zespół Credit Space

NAPISZ OPINIE O NASZYM EKSPERCIE