Michał Góra

Ekspert Credit Space

Michał Góra

Ekspert Credit Space

Adres

ul. Bolesława Prusa 6/28, 50-319 Wrocław

GPS

51.11904325564, 17.041889479146


W szeroko pojętej branży finansowej działam od blisko 10 lat .  Doświadczenie zawodowe zdobywałem jako Doradca ds. Kredytów Hipotecznych w Eurobank SA oraz jako Ekspert Kredytowy we wrocławskiej firmie Doradza.pl.

Swoją codzienną pracę  opieram na budowaniu  długotrwałych relacji, opartych na zaufaniu, profesjonalizmie oraz indywidualnym podejściu do każdego klienta. Posiadaną wiedzę oraz znajomość rynku kredytów hipotecznych przekładam na uzyskanie maksymalnie korzystnych warunków kredytowania dla swoich klientów. Moja determinacja i umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach sprawiają, że jestem w stanie przeprowadzić najbardziej skomplikowane procesy kredytowe.

PORADNIK

OPINIE O NASZEJ FIRMIE

OPINIE O NASZYM EKSPERCIE

5,0
Rated 5,0 out of 5
5,0 na 5 gwiazdek (na podstawie 121 opinii)
Doskonała100%
Bardzo dobra0%
Średnia0%
Słaba0%
Okropna0%
Rated 5,0 out of 5
17 maja 2024

Bardzo polecam współpracę. Pan Michał wspierał nas przy 2 kredytach hipotecznych i w obu przypadkach poziom wiedzy jak i wsparcia na najwyższym poziomie.

Avatar dla Mirosław
Mirosław

Odpowiedź od Credit Space

dziękujemy!!! – w imieniu eksperta kredytu hipotecznego we Wrocławiu

Rated 5,0 out of 5
17 maja 2024

Michał Góra- odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Od pierwszego do ostatniego spotkania pełen profesjonalizm, ciągła opieka w razie jakichkolwiek pytań, szybka odpowiedź na smsy/ e-maile/ telefony, a przede wszystkim ogromna wiedza i doświadczenie. Na pewno będziemy polecać Pana Michała😉

Avatar dla Michal Zalewski
Michal Zalewski

Odpowiedź od Credit Space

dziękujemy!!! – w imieniu eksperta kredytu hipotecznego we Wrocławiu

Rated 5,0 out of 5
13 maja 2024

Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Michałem Górą. Bardzo profesjonalne doradztwo obejmujące skrupulatne omówienie wszystkich „za” i „przeciw” przedstawionych ofert. Świetny kontakt i duża dostępność. Bardzo sprawne procedowanie w zakresie zebrania dokumentów i złożenia wniosków. Pełne zaangażowanie na każdym etapie procesu, w tym związane z kompletowaniem dokumentów w ramach kontaktu między bankiem a wymagającym w zakresie współpracy deweloperem.

Avatar dla Piotr R
Piotr R

Odpowiedź od Credit Space

Serdecznie dziękujemy!!! – kredyty hipoteczne we Wrocławiu

Rated 5,0 out of 5
29 kwietnia 2024

Gorąco polecam Michała Górę każdemu, kto potrzebuje wsparcia w sprawach związanych z kredytem hipotecznym. Jego zaangażowanie, kompetencje i empatia są bezcenne, a jego ogromna wiedza pozwala mu być nie tylko doradcą, ale także prawdziwym przewodnikiem w świecie finansów. Jeszcze raz, ogromne podziękowania za profesjonalizm i pomoc!

Avatar dla Dorota i Łukasz
Dorota i Łukasz

Odpowiedź od Credit Space

Serdecznie dziękujemy – zespół kredytów hipotecznych we Wrocławiu

Rated 5,0 out of 5
22 kwietnia 2024

Dziękuję panu Michałowi Góra za pomoc w uzyskaniu kredytu, polecam pana Michała ze względu na dużą wiedzę, zaangażowanie i kompetencje.

Avatar dla Ewa K
Ewa K

Odpowiedź od Credit Space

Serdecznie dziękujemy w imieniu Michała – Credit Space kredyty hipoteczne Wrocław

NAPISZ OPINIE O NASZYM EKSPERCIE