Jak znaleźć najkorzystniejszą dla siebie ofertę kredytu hipotecznego?

Jeśli masz już wybraną nieruchomość, chcesz spłacić inne kredyty, lub interesuje Cię pożyczka na dowolny cel i szukasz kredytu najkorzystniejszego dla siebie w pierwszej kolejności zastanów się na czym zależy Ci najbardziej. Należy pamiętać, że najkorzystniejsza oferta dla jednego klienta może być mniej korzystna dla drugiego. Ten aspekt należy rozpatrzeć w wielu płaszczyznach. W pierwszej kolejności należy określić swoje potrzeby odnośnie kredytu. Czy zależy Ci na niskiej miesięcznej racie kredytu, czy na niskim koszcie uruchomienia kredytu, czy może na najniższym całkowitym koszcie kredytu, w którego skład wchodzi nie tylko koszt odsetkowy ale również koszt dodatkowych produktów takich jak opłata za konto, ubezpieczenie czy koszt obsługi karty kredytowej?

Zatem, szukając dla siebie najkorzystniejszego kredytu należy przede wszystkim określić jaki aspekt w pierwszej kolejności ma być brany pod uwagę. Zdarzają się przypadki, gdzie czynnikiem decydującym nie jest najniższe oprocentowanie lecz możliwość uzyskania kredytu z najniższym kosztem uruchomienia lub w jak najszybszym czasie.

W portalu www.creditspace.pl jesteś w stanie wybrać oferty sortując je po najważniejszych parametrach mających wpływ na podjęcie decyzji, takich jak: całkowity koszt kredytu, miesięczne obciążenie, koszt uruchomienia, raty równe lub malejące. Następnie rekomendowany przez nas ekspert kredytowy skontaktuje się z Tobą w celu omówienia wybranych ofert w kontekście Twoich oczekiwań.

Koniecznie wejdź na portal www.creditspace.pl, wprowadź dane, które mają wpływ na ofertę kredytową takie jak: cel kredytu, kwota kredytu, rodzaj nieruchomości, wartość zabezpieczenia, okres kredytowania, źródło i wysokość dochodów. Po wprowadzeniu parametrów kredytu błyskawicznie uzyskasz podsumowanie zakresu dostępnych ofert według parametrów, na które większość Klientów zwraca uwagę w pierwszej kolejności.

Na tym etapie możesz określić, czy dla wybranych przez Ciebie parametrów kredytu wysokość miesięcznych obciążeń jest dla Ciebie akceptowalna oraz, czy koszt uruchomienia kredytu nie stanowi dla Ciebie bariery.

W dalszej kolejności przedstawimy Ci krótkie podsumowanie wszystkich dostępnych ofert, z możliwością przeanalizowania szczegółów każdej z nich. Na otrzymanym porównaniu będziesz mógł sprawdzić wszystkie istotne parametry wybranych przez Ciebie ofert, takie jak: wysokość raty, wysokość kredytu, całkowity koszt kredytu, wysokość kosztu uruchomienia kredytu, marża, oprocentowanie, koszt odsetkowy, koszty ubezpieczenia i inne parametry mające wpływ na podjęcie decyzji.

Z udostępnionego porównania będziesz mógł wybrać te oferty, które odpowiadają najbardziej Twoim potrzebom.

Twój ekspert

Agnieszka Sobek

Ekspert kredytowy Credit Space