Michał Sabal

Ekspert Credit Space

Michał Sabal

Ekspert Credit Space

Adres

ul.Bolesława Prusa 6/28, 50-319 Wrocław

GPS

51.11904325564, 17.041889479146


W obszarze kredytów hipotecznych działam od ponad 10-ciu lat. Doświadczenia zawodowe zdobyłem pracując kolejno w jednym z największych banków na świecie HSBC, a później w największych polskich firmach pośrednictwa kredytowego Open Finance oraz Expander.

Po instytucjach finansowych przyszedł czas na pośrednika nieruchomości – firmę Metro House. Kolejnym krokiem w budowaniu kariery było założenie i zarządzanie firmą Doradza.pl . Chęć tworzenia nowych standardów na polskim rynku kredytów hipotecznych opartych o cyfryzację procesu, pchnęła mnie w kierunku rozwijania innowacyjnej platformy kredytowej jaką jest niewątpliwie Credit Space.

Jako ekspert obsługuję klientów w najwyższym standardzie, z takim podejściem jakiego oczekuję od innych. Charakteryzuje mnie skuteczność i zaangażowanie dla osiągniecia najwyższej możliwej korzyści finansowej dla klienta.

PORADNIK

OPINIE O NASZEJ FIRMIE

OPINIE O NASZYM EKSPERCIE

5,0
Rated 5,0 out of 5
5,0 na 5 gwiazdek (na podstawie 19 opinii)
Doskonała100%
Bardzo dobra0%
Średnia0%
Słaba0%
Okropna0%
Rated 5,0 out of 5
27 lutego 2024

Serdecznie polecam Pana Michała Sabal oraz Panią Dominikę, z takimi ekspertami proces okołokredytowy mimo, że na odległość przebiegł wzorowo! Jestem rowniez zachwycona samą platformą credit space, przejrzysta i niezwykle pomocna, brawo!

Avatar dla Wiktoria S
Wiktoria S

Odpowiedź od Credit Space

Niezmiernie nam miło!!! – eksperci od kredytu hipotecznego we Wrocławiu

Rated 5,0 out of 5
20 września 2023

Świetna współpraca z Panem Michałem oraz Panią Dominiką – szybki kontakt, rzeczowe podejście do sprawy, pomoc w każdym najdrobniejszym aspekcie. Każde zagadnienie dokładnie wytłumaczone, na każde moje pytanie szybko otrzymywałem odpowiedź. Mogę z całego serca polecić wszystkim starającym się o kredyt 🙂

Avatar dla Marek
Marek

Odpowiedź od Credit Space

Dziękujemy za tak wspaniałą opinię.

Rated 5,0 out of 5
27 lipca 2023

Po raz kolejny udało się z trudnej sytuacji wyjść z panem Michałem obronną ręką. Dziękuję za pomoc i przy kolejnym kredycie na pewno wrócę

Avatar dla Ryszard
Ryszard

Odpowiedź od Credit Space

Panie Ryszardzie, my również po raz kolejny dziękujemy za zaufanie i powrót z kolejną sprawą kredytową do Michała.

Rated 5,0 out of 5
31 maja 2023

Proces przygotowawczy do kredytu hipotecznego z p. Michałem Sabalem oceniam wysoko. Zrealizowaliśmy dość ciekawe wyzwanie, kilka tygodni temu: uzyskanie kredytu, na określonych warunkach dostępu – JDG na ryczałcie – w banku: Citi Handlowy z siedzibą w Warszawie. Cóż mogę dodać: zależało mi na tym banku i cały proces przeszedł kompleksowo i sprawnie.

Polecam p. Michała Sabala – jako naprawdę dobrego i profesjonalnego doradcę. Na uznanie zasługuje również fakt obsługi: kontakt non stop – dostępność / rozmowy / prowadzenie od początku do końca. POLECAM !

Avatar dla Paweł
Paweł

Odpowiedź od Credit Space

Serdecznie dziękujemy za tak wspaniałą opinię!!! – Michał i cały Zespół Kredytów Hipotecznych

Rated 5,0 out of 5
20 kwietnia 2023

Bardzo polecam! Pan Michał Sabal i Pani Dominika Surma to bardzo profesjonalny duet. Wyczerpujące odpowiedzi na zadawane pytania, pomoc w nietypowych sytuacjach. Przez cały proces kredytowy czułam się „prowadzona za rękę”. Wszystko poszło bardzo sprawnie i szybko. Trafiłam tu z polecenia i z pewnością będę polecać dalej.

Avatar dla Justyna W
Justyna W

Odpowiedź od Credit Space

Serdecznie dziękujemy!!! – Specjaliści od kredytów hipotecznych.

NAPISZ OPINIE O NASZYM EKSPERCIE